Grupa podstawowa przeznaczona jest dla osób, które rozpoczynają swoją przygodę z nauką języka japońskiego. Zajęcia obejmują materiał z zakresu N5-N4. W trakcie zajęć korzystamy z japońskich podręczników oraz materiałów do nauki znaków Kanji z polskim opracowaniem. Semestr obejmuje 32 godziny lekcyjne, zajęcia odbywają się raz w tygodniu i trwają 90 minut. Poza gramatyką, konwersacjami i znakami dużą uwagę przykładamy do aspektów kulturowych związanych z Japonią.
Grupa zaawansowana jest dla osób, które ukończyły kurs podstawowy oraz dla osób, które uczyły się wcześniej języka japońskiego. Grupy tworzone są wg poziomu zaawansowania. Na zajęciach rozszerzysz wiedzę z zakresu gramatyki, słownictwa, Kanji. Istnieje możliwość przygotowania do egzaminu N5, N4 i N3. Grupa zaawansowana przeznaczona jest dla osób, które posiadają wiedzę z zakresu przynajmniej N4. W trakcie zajęć przerabiamy bardziej zaawansowane materiały japońskie z poziomu N3-N2. Po ukończeniu kursu uczniowie powinni być w stanie płynnie operować językiem japońskim w mowie i w piśmie oraz posiadać obszerną wiedzę z zakresu zwyczajów i kultury Japonii.

Zajęcia SKYPE są to zajęcia indywidualne przez internet i są przeznaczone dla osób, które z różnych względów nie mogą uczestniczyć w zajęciach grupowych. Zakres materiałów przerabianych w trakcie takich zajęć ustalany jest indywidualnie z kursantem. Godziny, w jakich odbywają się zajęcia są w tym przypadku bardzo elastyczne.

Posiadamy również doświadczenie w nauce Japończyków języka polskiego. Wyceny tych zajęć są indywidualne, zapraszamy do kontaktu.
Dla osób zainteresowanych szlifowaniem umiejętności praktycznych w mówieniu w języku japońskim , zapraszamy na zajęcia SKYPE z naszym native speakerem – Ayumi.